preskoči na sadržaj
INDIVIDUALNI RAZGOVORI

INFORMACIJE ZA RODITELJE šk. god. 2017./2018.

Razredna nastava

 

RAZRED RAZREDNIK

TERMIN KADA SU 

2. i 4. razredi ujutro

TERMIN KADA SU

2. i 4. razredi popodne

1. a Natalija Zorica

ponedjeljak

17.35 - 18.20

utorak

9.55 - 10.40

1. b Biserka Štoka

četvrtak

17.30 - 18.15

četvrtak

17.30 -18.15

2. a Tatjana Gačić

srijeda

10.40 - 11.30

utorak

17.30 - 18.15

2. b

Ivana Buconjić

utorak

10.00 - 10.45

srijeda

17.30 - 18.15

2. c Zrinka Bogomolec

 

 

3. a Marica Rimac

četvrtak

17.30 - 18.15

srijeda

9.00- 9.40

3. b Renata Blažić

ponedjeljak

17.30 - 18.20

ponedjeljak

9.50 - 10.35

3. c Mirjana Vrbanić

četvrtak

17.35 - 18.20

petak

9.50 - 10.35

3. a Krešo Stojić

četvrtak

11.30 - 12.20

četvrtak

17.30 - 18.15

4. b Nedeljka Bizomec

 

 

 

 

4. c

Nada Mešin

srijeda

10.45 - 11.30

četvrtak

17.35 - 18.20

 

Predmetna nastava

 
RAZRED RAZREDNIK

TERMIN KADA SU

6. i 8. razredi ujutro 

TERMIN KADA SU

6. i 8. razredi popodne  

5. a

Diana Černešek

   
5. b

Martina Batelka

(Darko Kožinec)

ponedjeljak

8.45 - 9.40

ponedjeljak

18.20

5. c Mirna Domitran

ponedjeljak

17.30 - 18.20

srijeda

11.30 - 12.15

5. d Marijana Međugorac    
6. a

Ante Vlašić

 

 

 

6. b Denis Bezer

ponedjeljak

12.20 -13.05

četvrtak

18.20 - 19.05

6. c

Vera Javni

četvrtak

8.45 - 9.40

četvrtak

17.30 - 18.20

7. a

Daliborka Palić

(Sandra Erić)

srijeda

14.00 -14.45

 

 

7. b Margita Madunić Kaniški

 

 

7. c Tajana Holjevac Gagulić

 

petak

10.45 - 11.30

6. d Željka Ivić

ponedjeljak

17.30 - 18.20

četvrtak

8.55 - 9.40

8. a Marija Zubec

srijeda

17.35 - 18.20

petak

8.55 - 9.40

8. b Ivana Čale

petak

11.35- 12.20

petak

15.45 - 16.30

8. c

Sandra Maglov

/

 

 

INDIVIDUALNI RAZGOVORI UČITELJA PREDMETNE NASTAVE

 

 

Nastavni predmet

 

UČITELJICA

UČITELJ

RAZRED

Termin kad su 6. i 8. razredi ujutro

Termin kad su 6. i87. razredi popodne

  Renata Perković      /

 

 

HRVATSKI JEZIK

Mirjana Majer

 

/

 

 

Milka Knezović

 

/

 

 

MATEMATIKA

Stjepan Špoljarec

/

 

 

 

 

Ljiljana Bareša

 

/

 

 

Siniša Režek

 

/

 

 

ENGLESKI JEZIK

Ivana Čale

 

8.b

ponedjeljak

12.25 -13.05

ponedjeljak

12.25 - 13.05

Marijana Međugorac

 

5. d

 

 

Ana Delija

(Melani Mamut)

/

 

 

NJEMAČKI

JEZIK

Sandra Maglov

 

8.c

/

 

Vesna Horvat Kovačec

/

 

 

POVIJEST

GEOGRAFIJA

Margita Madunić Kaniški

7. b

 

 

Tajana Holjevac Gagulić

7.c

 

petak

10.45 - 11.30

Martina Batelka

(Darko Kožinac)

5. b

ponedjeljak

8.45 - 9.40

utorak

14.04 - 15.45

 

Nastavni predmet

 

UČITELJICA

UČITELJ

RAZRED

Termin kad su 5. i 7. razredi ujutro

Termin kad su 5. i 7. razredi popodne

PRIRODA

BIOLOGIJA

KEMIJA

Ivana Brzović

/

ponedjeljak

13.30 

utorak

16.00

Mirna Domitran

5. c

ponedjeljak

17.30 - 18.20

 

 

TZK

Vladimir Dubovski

/

 

 

Denis Bezer

6.b

ponedjeljak

12.20 -13.05

 

četvrtak

18.30-19.10

 

LIKOVNA KULTURA

Ante Vlašić

6.a

 

 

GLAZBENA KULTURA

Diana Černešek

5.a

 

 

INFOTMATIKA

TEHNIČKA KULTURA

 

Marija Zubec

 

8.a

 

 

Katica Kušan

/

četvrtak

13.10- 13.50

ponedjeljak

14.00 - 14.45

VJERONAUK

Vera Javni

 

6. c

 

 

Daliborka Palić

(Sandra Erić)

 

7. a

srijeda

14.00- 14.45

 

Željka Ivić 7. d

 

 

Alen Kotorić

 

/

 

 

POOS

Tina Brkić

(Kaja Kosnica)

poos

 

 

 

 






JELOVNIK


GOTIK


ERASMUS

MOJ RAZRED

Tražilica



Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji





preskoči na navigaciju