preskoči na sadržaj
INDIVIDUALNI RAZGOVORI

INFORMACIJE ZA RODITELJE šk. god. 2016./2017.

Razredna nastava

 

RAZRED RAZREDNIK

TERMIN KADA SU 

1. i 3. razredi ujutro

TERMIN KADA SU

1. i 3. razredi popodne

1. a Tatjana Gačić

četvrtak

11.30 - 12.15

četvrtak

17.30 - 18.15

1. b

Ivana Jozić Kalemušić

(Blanka Njirjak)

petak

10.35 - 11.30

srijeda

17.35 - 18.20

1. b Ana Denac (boravak)

utorak

17.00 - 17.30

utorak

17.00 - 17.30

1. c Zrinka Bogomolec

ponedjeljak

10.45 - 11.30

utorak

9.55 - 10.35

2. a Marica Rimac

četvrtak

17.35 - 18.20

utorak

9.55 - 10.35

2. b Renata Blažić

ponedjeljak

17.30 - 18.20

četvrtak

9.50 - 10.35

2. c Mirjana Vrbanić

četvrtak

17.35 - 18.20

četvrtak

9.50 - 10.35

3. a Krešo Stojić

četvrtak

11.30 - 12.20

četvrtak

17.40 - 18.25

3. b Nedeljka Bizomec

srijeda

9.55 - 10.40

utorak

17.35 - 18.20

3. c

Nada Mešin

srijeda

10.45 - 11.30

srijeda

17.35 - 18.20

4. a Natalija Zorica

četvrtak

17.35 - 18.20

četvrtak

10.45 - 11.30

4. b Biserka Štoka

srijeda

17.35 - 18.20

četvrtak

10.45 - 11.30

4. c Ankica Jurković

srijeda

17.35 - 18.20

petak

8.55 - 9.40

 

Predmetna nastava

 
RAZRED RAZREDNIK

TERMIN KADA SU

6. i 8. razredi popodne 

TERMIN KADA SU

6. i 8. razredi ujutro  

5. a

Ante Vlašić

 

ponedjeljak

9.55- 10.40

četvrtak

10.45 - 11.30

5. b Denis Bezer

četvrtak

12.25 - 13.05

ponedjeljak

18.20 - 19.05

5. c

Darko Kožinec

ponedjeljak

18.20 - 18.40

srijeda

14.55 - 15.40

6. a Sandra Erić

utorak

17.30 - 18.20

četvrtak

8.55 - 9.40

6. b Margita Madunić Kaniški

četvrtak

17.35 - 18.20

četvrtak

9.55 - 10.40

6. c Tajana Holjevac Gagulić

ponedjeljak

9.40 - 10.40

četvrtak

18.20 - 19.05

6. d Željka Ivić

ponedjeljak

16.45 - 17.30

četvrtak

8.55 - 9.40

7. a Marija Zubec

srijeda

15.55 - 16.40

srijeda

10.45 - 11.30

7. b Ivana Čale

srijeda

11.35 -12.20

srijeda

18.25 - 19.05

7. c

Sandra Maglov

/

ponedjeljak 17.35 -18.20

utorak 11.30 - 12.20

8. a Milka Knezović

srijeda

18.20 - 19.00

petak

12.30 - 13.05

8. b

Marijana Međugorac

srijeda

12.20 - 13.00

četvrtak

14.55 - 15.40

8. c Mirna Domitran

utorak

17.30 - 18.15

ponedjeljak

11.35 - 12.20

 

 

INDIVIDUALNI RAZGOVORI UČITELJA PREDMETNE NASTAVE

 

 

Nastavni predmet

 

UČITELJICA

UČITELJ

RAZRED

Termin kad su 5. i 7. razredi ujutro

Termin kad su 5. i 7. razredi popodne

  Renata Perković      /

  srijeda

15.55 -16.40

utorak

14.00 -14.45

HRVATSKI JEZIK

Mirjana Majer

 

/

srijeda

11.30 - 12.20

srijeda

14.00 - 14.45

Milka Knezović

 

8.a

srijeda

18.20 - 19.00

petak

12.30 - 13.05

MATEMATIKA

Stjepan Špoljarec

/

petak

14.55 - 15.40

 

 

 

Ljiljana Bareša

 

/

srijeda

9.55 - 10.40

četvrtak

17.35 - 18.20

Siniša Režek

 

/

ponedjeljak

14.00 - 14.45

ponedjeljak

9.55 - 10.40

ENGLESKI JEZIK

Ivana Čale

 

7.b

utorak

15.55 - 16.40

petak

15.55 - 16.40

Marijana Međugorac

 

8. b

srijeda

12.20 -13.00

četvrtak

14.45 - 15.40

Melani Mamut

 

/

petak

11.35 - 12.20

 

NJEMAČKI

JEZIK

Sandra Maglov

 

7.c

/

ponedjeljak 17.35 - 18.20

utorak 11.30 - 12.20

Vesna Horvat Kovačec

/

 

četvrtak

15.40 - 16.25

POVIJEST

GEOGRAFIJA

Margita Madunić Kaniški

6. b

četvrtak

17.35 - 18.20

četvrtak

9.55 - 10.40

Tajana Holjevac Gagulić

6.c

utorak

17.35 - 18.20

ponedjeljak

8.00 - 8.45

Darko Kožinac

5. c

ponedjeljak

18.20 - 18.40

srijeda

14.55 - 15.40

 

Nastavni predmet

 

UČITELJICA

UČITELJ

RAZRED

Termin kad su 5. i 7. razredi ujutro

Termin kad su 5. i 7. razredi popodne

PRIRODA

BIOLOGIJA

KEMIJA

Ivana Brzović

/

ponedjeljak

11.35 -12.20

petak

12.20 - 13.05

Mirna Domitran

8.c

utorak

17.30 - 18.15

ponedjeljak

11.35 - 12.20

 

TZK

Vladimir Dubovski

/

 

 

Denis Bezer

5.b

četvrtak

12.20 - 13.05

ponedjeljak

18.20 - 19.05

LIKOVNA KULTURA

Ante Vlašić

5.a

Ponedjeljak

9.55 - 10.40

četvrtak

10.45 - 11.30

GLAZBENA KULTURA

Eugenija Molan

/

 

 

INFOTMATIKA

TEHNIČKA KULTURA

 

Marija Zubec

 

7.a

srijeda

15.55 - 16.40

srijeda

10.45 -11.30

Katica Kušan

/

petak

9.55 - 10.40

petak

14.55 - 15.40

VJERONAUK

Vera Javni

 

/

 

 

Sandra Erić

 

6.a

utorak

17.30 - 18.20

četvrtak

8.55 - 9.40

Željka Ivić 6. d

ponedjeljak

16.45 - 17.30

četvrtak

8.55 - 9.40

Alen Kotorić

 

/

 

 

POOS

Kaja Kosnica

pos

ponedjeljak

11.35 - 12.20

četvrtak

13.05 - 13.50

 

 




Upisi u srednju

Upisi u prvi razred

JELOVNIK

GOTIK


ERASMUS

MOJ RAZRED

Tražilica



Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji





preskoči na navigaciju