preskoči na sadržaj
 

Raspored održavanja izvannastavnih aktivnosti

Izvannastavna aktivnost Tjedan 1 turnus A Tjedan 2, turnus B Razred Voditelj
Plesna skupina

petak

11:35 - 12:20

petak

13:10 - 13:55

  Zvonimir Bizomec
Mali istraživači tijekom polugodišta prema potrebi tijekom polugodišta prema potrebi 1.b Renata Blažić
Dramsko- recitatorska skupina

ponedjeljak

5.sat

utorak

0. sat

3. b Biserka Štoka
Likovna skupina

petak

0.sat

petak

5.sat

2. b Nedjeljka Bizomec
Dramska skupina

četvrtak

5. sat

četvrtak

0. sat

1. a Marica Rimac
Likovna grupa

petak

11:35 -12:20

četvrtak

13.05 - 13.50

1. c Mirjana Vrbanić
Eko grupa

ponedjeljak

5.sat

srijeda

5. sat

4.a Tatjana Gačić
Engleska igraonica

petak

5.sat

petak

0.sat

3.a Natalija Zorica
Likovna skupina

petak 

5.sat

utorak

0. sat

4.c Zrinka Bogomolec
Mali zbor

utorak

5.sat

utorak

5.sat

2.c Nada Mešin
Zbor

petak

10:45-12:20

ponedjeljak

12:25-14:00

  Diana Černešek
Komorna glazba

srijeda

14:45 - 14:45

ponedjeljak

14:05-14:50

  Diana Černešek
Glazbena mladež

četvrtak 14:00- 14:45

petak 9:40-10:35

srijeda 13:05 - 13:50

petak 13:05 - 13:50

  Diana Černešek
Prva pomoć tijekom šk. godine tijekom šk.godine 7. razred Ivana Brzović
Engleski- dramska

ponedjeljak 14.00

petak 14:00

četvrtak 11:35-13:10 4.a Melani Mamut
Informatika POOS

srijeda

11:35-12:20

četvrtak

11:35-12:20

7. i 8.

razred

Katica Kušan
GOO petak 5.sat

četvrtak

14:00-14:45

8.a Marijana Međugorac
Vezilje

ponedjeljak 18:20-19:05

srijeda 13:05-13:50

utorak 12:25-13:50   Vera Javni
Vjeronaučna grupa petak 17:30-19:05 četvrtak 12:25 -13:50   Vera Javni

Učenička zadruga

RUKE

četvrtak 12:25-14:00

utorak 12:25-13:05

četvrtak 12:25-13:05

  Željka Ivić
Vjeronaučna skupina

utorak 13:05-14:00

četvrtak 13:05-14:00

utorak 11:35-12:20

četvrtak 11:35-12:20

  Željka Ivić
Vjeronaučna srijeda, 6. i 7. sat četvrtak, 6. sat 5.-8. Ivica Galeković
GOO

petak

12:25-13:05

petak

12:25-13:05

5.b, c Vesna Horvat-Kovačec
Deutsche ecke

utorak

13:10-13:50

petak

11:35-12:20

5. a, 7.b,c Vesna Horvat-Kovačec
Mladi povjesničari organizira se prema potrebi organizira se prema potrebi 6. a,b,c Matej Cvetko
Šah

srijeda

14:00-14:45

srijeda 

14:00-14:45

  Siniša Režek

 


BIOSIGURNOST I BIOZAŠTITA

110 godina OŠ Žitnjak

JELOVNIK

Priloženi dokumenti:
JELOVNIK SVIBANJ 2021..docx


GOTIK

Izložba

Instagram – Wikipedija

Virtualna izložba likovnih radova učenika OŠ Žitnjak

Gabriel6         Filip6

Dino6

Emina7           Patricija7   

Nika7              Korina7

Lucija7            Lana7

Josipa7           Lara7

Mihael7           Martina7

Jozo7              Sven7

NikaB7            Kristina7

Belmin7         Ivan7

Sara7            Mia7

Ema7            Dominik7

Karla5            Dominik5

Lejla5           Lejla5_2

Ana5               AnaL5

Mateo5           Luna5

Matej5            Toni5

Franka5       Franka5_2

  Leonarda5

Josip5             Patricija5

Katarina5       Ana5.a

Lana8_1          Lana8_2

Lana8_3         Lucia8

Emanuel8    Ana Marija8

Antonio8      Lucija8




Upisi u srednju

 

 

 


U spomen

Priloženi dokumenti:
Vladimir Dubovski.docx


Upisi u prvi razred

Motivacija za učenje

Priloženi dokumenti:
46864.pptx


U slučaju potresa

Obavijesti

Virtualna učionica

Prijava

 

Priloženi dokumenti:
upute za virtualne razrede (3).doc


Telefoni za psihološku pomoć



Priručnik

Priručnik Zagreb za zdravlje mladih


Tražilica



Kalendar
« Listopad 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji





preskoči na navigaciju