preskoči na sadržaj
Djelatnici OŠ Žitnjak

 

                                           

  

Ravnatelj:

Tomislav Barun

Tajnica:

Monika Brdarić

Računovotkinja:

Martina Šolaja

Pedagoginja:

Ružica Pleša

Logopedinja:

Marijana Mlinarević

Socijalna pedagoginja

Ana Vasiljev 

Knjižnjičar:

Margareta Milačić

             

Razredna nastava
Učitelj/učiteljica Razred
Tatjana Gačić 1. a
Ivana Jozić Kalemušić (Blanka Njirjak) 1. b
Ana Denac boravak 1. b
Zrinka Bogomolec 1. c
Marica Rimac 2. a
Renata Blažić 2. b
Mirjana Vrbanić 2. c
Krešo Stojić 3. a
Nedeljka Bizomec 3. b

Nada Mešin

3. c
Natalija Zorica 4. a
Biserka Štoka 4. b
Ankica Jurković 4. c

 

Predmetna nastava
  Razrednik Nastavni predmet

Renata Perković

/ hrvatski jezik
Milka Knezović 8. a hrvatski jezik
Mirjana Majer / hrvatski jezik
  5. a likovna kultura
Eugenija Molan / glazbena kultura
Ivana Čale 7. b engleski jezik
Marijana Međugorac 8. b engleski jezik

Melani Mamut

/ engleski jezik
Sandra Maglov 7. c njemački jezik
Vesna Horvat Kovačec / njemački jezik
Stjepan Špoljarec / matematika, fizika
Ljiljana Bareša / matematika
Siniša Režek / matematika, fizika
Ivana Brzović / biologija, kemija
Mirna Domitran 8. c kemija, fizika

Margita Madunić Kaniški

6. b povijest
Tajana Holjevac - Gagulić 6. c povijest, geografija

Martina Batelka

(Darko Kožinec)

5. c geografija
Katica Kušan / tehnička kultura, informatika
Vladimir Dubovski / tjelesno zdravstvena kultura
Denis Bezer 5. b tjelesno zdravstvena kultura
Vera Javni / rimokatolički vjeronauk

Sandra Erić

6.a rimokatolički vjeronauk
Željka Ivić 6. d rimokatolički vjeronauk
Alen Kotorić / islamski vjeronauk

Marija Zubec

7. a informatika

Kaja Kosnica

POS učitelj rehabilitator

 

Tehničko osoblje
Nada Pogačić kuharica
Renata Čehko kuharica
Božica Horvat kuharica
Željko Miklec  domar
Mladen Mravak  domar
Ivanka Hudi spremačica
Marija Zdjelar spremačica
Mirjana Gvozdanović spremačica
Ana Stojčević spremačica
Marija Adžić Kapitanović  spremačica
Bernardica Batinić spremačica

 




Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Denis Bezer
  • Monika Dorotić
  • Sandra Erić
  • Blanka Hlupić
  • Kaja Kosnica
  • Katica Kušan
  • Margita Madunić Kaniški
  • Sandra Maglov
  • Marijana Mlinarević
  • Siniša Režek
  • Martina Šolaja
  • Stjepan Špoljarec
  • Biserka Štoka
  • Ana Vasiljev
  • Marija Vrpoljac
Upisi u srednju

Upisi u prvi razred

JELOVNIK

GOTIK


ERASMUS

MOJ RAZRED

Tražilica



Kalendar
« Svibanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji





preskoči na navigaciju