Upis produženi boravak

OBAVIJEST ZA RODITELJE UČENIKA KOJI SU ISKAZALI ŽELJU DA

POHAĐAJU PRODUŽENI BORAVAK

(izvadak iz Programa javnih potreba u osnovnom odgoju i obrazovanju Grada Zagreba za 2018. god.)

Prioritet pri uključivanju u produženi boravak imaju:

1.  djeca čija su oba roditelja zaposlena ili dijete/djeca zaposlenoga samohranog roditelja, koji koriste pravo na novčanu pomoć u sustavu socijalne skrbi

- djeca invalida Domovinskog rata, ako je drugi roditelj zaposlen

- djeca s teškoćama u razvoju

- djeca bez roditelja ili zanemarenoga roditeljskog staranja

- djeca koja žive u teškim zdravstvenim i socijalnim uvjetima

- djeca koja primaju dječji doplatak.

Dokumente s dokazima o ispunjavanju navedenih uvjeta roditelji, odnosno staratelji učenika dostavljaju školi.

Ako se za uključivanje u produženi boravak prijavi veći broj učenika, a škola zbog ograničenih prostornih, kadrovskih i drugih organizacijskih uvjeta ne može povećati broj odgojno-obrazovnih skupina, prioritet pri uključivanju u produženi boravak škola utvrđuje na osnovi navedenih kriterija.

Potrebna dokumentacija sukladna točki 1 (navedeni priroriteti)

Molimo roditelje da dokumentaciju dostave do  15. lipnja 2018.

U slučaju da roditelji ne dostave  potrebnu dokumentaciju dijete neće moći biti uključeno u progranm produženog boravka.

Mjesečni iznos sudjelovanja roditelja učenika u cijeni programa produženog boravka za učenike I. i II. razreda iznosi okvirno  470,00 kuna.

OBAVIJEST ZA RODITELJE UČENIKA KOJI SU ISKAZALI ŽELJU DA

POHAĐAJU PRODUŽENI BORAVAK

Prioritet pri uključivanju u produženi boravak imaju:

1.  djeca čija su oba roditelja zaposlena ili dijete/djeca zaposlenoga samohranog roditelja, koji koriste pravo na novčanu pomoć u sustavu socijalne skrbi

- djeca invalida Domovinskog rata, ako je drugi roditelj zaposlen

- djeca s teškoćama u razvoju

- djeca bez roditelja ili zanemarenoga roditeljskog staranja

- djeca koja žive u teškim zdravstvenim i socijalnim uvjetima

- djeca koja primaju dječji doplatak.

Potrebna dokumentacija sukladna točki 1 (navedeni priroriteti)

Molimo roditelje da dokumentaciju dostave do  15. lipnja 2018.

objavio: Katica Kušan   datum: 15. 5. 2018.